BİZİ ARAYIN KONUMU AÇ KEP PORTAL
0236 236 10 01 info@kepakademi.com.tr
KEP PORTAL

KEP Hakkında

 

 

İlk olarak 2011 yılında Peker Mahallesinde Çınar Eğitim Merkezi olarak temelleri atılan KEP Akademi Eğitim Kurumları, günümüzde yoluna 5 farklı şube ile, hem Peker Mahallesinde, hem Anafartalar Mahallesinde, hem de Uncubozköy Mahallesinde devam etmektedir. KEP Akademi, Manisa Peker Mahallesinde Fizik ve Kimya Şubeleri, 1. Anafartalar Mahallesinde Matematik şubesi ve Uncubozköy’de Bozköy şubesi olmak üzere, toplamda 4000 m2 kullanım alana sahip, bir eğitim destek kurumudur. Eğitim hizmetini öğrenci ve veli odaklı gerçekleştiren KEP Akademi, Manisa’da bir ilk olan psikolojik destek ile de, hem öğrencilerimize hem de velilerimize daha iyi bir hizmet sunarak, bu alandaki bakış açısına yenilikler getirmiştir. 

Uzman öğretmen ve yönetim kadrosu ile, tüm veli ve öğrencilerimizin her türlü talep ve isteklerini, haftanın her günü yerine getirmek için çalışmaktayız. 

 

TESCİLLİ KEP AKADEMİ LOGOMUZ

 

 

Logo sembolümüz üç parçadan oluşmakta ve hedefe yönelmiş KEP Akademi öğrencilerini temsil etmektedir. Kalın ve tırnaklı yazı fontu tercih edilmesinin sebebi ise kurs, özel ders ve danışman ihtiyacını tek merkezde toplayarak, öğrenciye özel kişisel eğitim veren bir kurum olarak farklı ve güçlü eğitim anlayışının yansıtılmasıdır.

K.E.P. AKADEMİ'DE ÖĞRENCİLERİMİZ ÇOK MUTLU

SİZLER İÇİN ÇALIŞIYORUZ, İŞTE KURUMUMUZDA VERİLEN HİZMETLERİMİZ;